English  

Pretvorniki UTP na optiko

  Media Converter in PoE injector v istem ohišju
Industrijski Gigabit Layer 2 pretvornik UTP na optiko z vgrajenim PoE injector-jem,
1 x 100/1000 POE IEEE 802.3 af/at, 1 x 100/1000 SFP Slot,
napajanje: 46-57 VDC,
delovna temperatura: od -40 do 75°C
IS-DG102P-F-1
 
  Gigabit Media Converter
Industrijski Gigabit pretvornik UTP na optiko,
1 x 10/100/1000BaseT(X) na 1 x 100/1000 SFP Slot,
napajanje: 18-36 VAC ali 12-58 VDC (vijačne sponke),
delovna temperatura: od -40 do 75°C
IS-DG102-F
 


  10/100 Media Converter
Robusten industrijski pretvornik UTP na optiko,
napajanje: 12-58 VDC (vijačne sponke),
delovna temperatura: od -40 do 75°C
IS-DF103-M - 2 x 10/100BaseT(X) na 1 x 100BaseFX, Multi-mode, LC konektor, do 2 km
IS-DF103-S - 2 x 10/100BaseT(X) na 1 x 100BaseFX, Single-mode, LC konektor, do 40 km

IS-DF102-F - 1 x 10/100BaseT(X) na 1 x 100BaseFX, SFP reža
IS-DF102-M-SC - 1 x 10/100BaseT(X) na 1 x 100BaseFX, Multi-mode, SC konektor, do 2 km
IS-DF102-M-ST - 1 x 10/100BaseT(X) na 1 x 100BaseFX, Multi-mode, ST konektor, do 2 km
IS-DF102-S-SC - 1 x 10/100BaseT(X) na 1 x 100BaseFX, Single-mode, SC konektor, do 30 km

 

© RAGA d.o.o.