English  

Ethernet strežniki serijskih naprav

za priključitev ene serijske naprave

  SE5201 serija
1 x RS-232/422/485 na 10/100 Ethernet (RJ45),
napajanje: 9-30 VDC (vijačne sponke) in 5 VDC (DC jack) za redundanco,
delovna temp.: od -40 do +70°C,
ohišje za zidno montažo (ali z dodatnimi nosilci na DIN vodila)
  • SE5201-DB: 1x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5201-TB: 1x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseT(X) (RJ45)

  SE5901 serija
Varni Ethernet strežnik serijske naprave
1 x RS-232/422/485 na 2 x 10/100 Ethernet (RJ45),
napajanje: 9-48 VDC (vijačne sponke), POE modeli preko Ethernet kabla
delovna temp.: od -40 do +85°C,
ohišje za montažo na DIN vodila
  • SE5901-DB:        1x RS-232/422/485 (DB9) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5901-PoE-DB: 1x RS-232/422/485 (DB9) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45), POE napajanje
  • SE5901-TB:        1x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5901-PoE-TB: 1x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45), POE napajanje

za priključitev dveh serijskih naprav

  SE5202 serija
2 x RS-232/422/485 na 10/100 Ethernet (baker ali optika),
napajanje: 9-30 VDC (vijačne sponke) in 5 VDC (DC jack) za redundanco,
delovna temp.: od -20 do +70°C,
ohišje za zidno montažo (ali z dodatnimi nosilci na DIN vodila)
  • SE5202-DB:        2x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5202-SFP-DB: 2x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseSFP vgradna reža

  • SE5202-TB:        2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5202-SiS:       2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseT(X) (RJ45), z 3kV izolacijo
  • SE5202-SFP-TB: 2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseSFP vgradna reža

  SE5002D serija
2 x RS-232/422/485 na 10/100 Ethernet (baker ali optika),
napajanje: 9-48 VDC (vijačne sponke),
delovna temp.: od 0 do +60°C,
ohišje za montažo na DIN vodila
  • SE5002D:             2x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5002D-Fm:       2x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseFX, multi-mode (SC konektor)
  • SE5002D-Fs:        2x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseFX, single-mode (SC konektor)
  • SE5002D-SFP:      2x RS-232/422/485 (DB9) na 10/100BaseSFP vgradna reža

  • SE5002D-TB:        2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5002D-Fm-TB:  2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseFX, multi-mode (SC konektor)
  • SE5002D-Fs-TB:   2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseFX, single-mode (SC konektor)
  • SE5002D-SFP-TB: 2x RS-232/422/485 (vijačne sponke) na 10/100BaseSFP vgradna reža

za priključitev štirih serijskih naprav

  SE5904D serija
Varni Ethernet strežnik serijskih naprav
4 x RS-232/422/485 na 2 x 10/100 Ethernet (baker) ali 2 x 1G Ethernet (optika),
napajanje: 2 x 12-48 VDC (vijačne sponke); POE modeli preko Ethernet kabla,
dodaten USB 2.0 vhod, delovna temp.: od -40 do +85°C,
ohišje za montažo na DIN vodila
  • SE5904D-4P-DB:            4x serijski (DB9) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5904D-4P-PoE-DB:     4x serijski (DB9) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45), s POE
  • SE5904D-4P-G-DB-SFP: 4x serijski (DB9) na 2x 1000BaseSFP vgradna reža

  • SE5904D-4P-TB:            4x serijski (vijačne sponke) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45)
  • SE5904D-4P-Sis:            4x serijski (vijačne sponke) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45), 3kV izolacija
  • SE5904D-4P-PoE-TB:     4x serijski (vijačne sponke) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45), s POE
  • SE5904D-4P-PoE-Sis:     4x serijski (vijačne sponke) na 2x 10/100BaseT(X) (RJ45), 3kV izolacija, s POE
  • SE5904D-4P-G-TB-SFP: 4x serijski (vijačne sponke) na 2x 1000BaseSFP vgradna reža
  • SE5904D-4P-G-Sis-SFP: 4x serijski (vijačne sponke) na 2x 1000BaseSFP vgradna reža, 3kV izolacija

za priključitev osem ali več serijskih naprav



  SE5908 serija
Varni Ethernet strežnik serijskih naprav
8 x RS-232/422/485 (RJ45) na 2 x 10/100 Ethernet (RJ45),
napajanje: DC modeli 24-48 VDC (vijačne sponke); EU modeli 100-240 VAC (napajalni kabel),
delovna temp.: od -20 do +70°C,
ohišje za montažo v 19" omaro (rackmount)
  • SE5908-DC:        napajanje: 24-48 VDC (vijačne sponke), 8x RS-232/422/485
  • SE5908-SiS-DC: napajanje: 24-48 VDC (vijačne sponke), 8x RS-422/485, z 2.5kV izolacijo
  • SE5908-EU:        napajanje: 100-240 VAC, 8x RS-232/422/485
  • SE5908-SiS-EU: napajanje: 100-240 VAC, 8x RS-422/485, z 2.5kV izolacijo



  SE5916 serija
Varni Ethernet strežnik serijskih naprav
16 x RS-232/422/485 (RJ45) na 2 x 10/100 Ethernet (RJ45),
napajanje: DC modeli 24-48 VDC (vijačne sponke); EU modeli 100-240 VAC (napajalni kabel),
delovna temp.: od -20 do +70°C,
ohišje za montažo v 19" omaro (rackmount)
  • SE5916-DC:        napajanje: 24-48 VDC (vijačne sponke), 16x RS-232/422/485
  • SE5916-SiS-DC: napajanje: 24-48 VDC (vijačne sponke), 16x RS-422/485, z 2.5kV izolacijo
  • SE5916-EU:        napajanje: 100-240 VAC, 16x RS-232/422/485
  • SE5916-SiS-EU: napajanje: 100-240 VAC, 16x RS-422/485, z 2.5kV izolacijo

 

© RAGA d.o.o.