English  

Pribor

  Napajalniki za montažo na DIN vodila
  • AD1024-24F:    24W/1A, 24 VDC, univerzalni vhod: 100-240 VAC ali 120-370 VDC
  • AD1048-24FS: 48W/2A, 24 VDC, univerzalni vhod: 100-240 VAC ali 120-370 VDC
  • AD1072-24F:   72W/3A, 24 VDC, univerzalni vhod: 100-240 VAC ali 120-370 VDC
  • AD1100-24F:   100W/4A, 24 VDC, univerzalni vhod: 100-240 VAC ali 120-370 VDC
  • AD1120-24F:   120W/5A, 24 VDC, univerzalni vhod: 100-240 VAC ali 120-370 VDC
  • SDR-75-24:      75W/3.2A, 24 VDC, univerzalni vhod: 88-264 VAC ali 124-370 VDC

  • AD1120-48F: 120W/2.5A, 48 VDC, univerzalni vhod: 100-240 VAC ali 120-370 VDC
  • SDR-240-48:  240W/5A, 48 VDC, univerzalni vhod: 88-264 VAC ali 124-370 VDC
  • SDR-480-48:  480W/10A, 48 VDC, univerzalni vhod: 90-264 VAC ali 127-370 VDC

  Omrežni napajalniki iz 240 VAC
  • UVE305-0510 (EU-DC):   izhod: 5VDC (DC Jack), vhod: 100-240 VAC (EU plug)
  • UNE315-1212 (EU-Y):      izhod: 12VDC (prosti žici), vhod: 100-240 VAC (EU plug)
  • UN315-1212 (EU):            izhod: 12VDC (DC Jack), vhod: 100-240 VAC (EU plug)
  • UNE315-1212 (EU-LDC): izhod: 12VDC (Lockable DC Jack), vhod: 100-240 VAC (EU plug)
  • UNE315-2465 (EU-Y):       izhod: 24VDC (prosti žici), vhod: 100-240 VAC (EU plug)

  SFP vgradni moduli
    Hitrosti 100
  • LM38-A3S-TI-N:   155Mbps, 1310nm, Multi-mode, do 2km, od -40 do +85°C
  • LS38-A3S-TI-N:    155Mbps, 1310nm, Single-mode, do 30km, od -40 do +85°C
  • AOPT-SFP-8008I: 10/100Mbps Auto-Negotiation, RJ45 konektor, od -40 do +85°C

  • Hitrosti 1000 (Gigabit)
  • LM28-C3S-TI-N:    1250Mbps, 850nm, Multi-mode, do 550m, od -20 do +85°C
  • AFBR-5715ALZ:    1250Mbps, 850nm, Multi-mode, do 10km, od -40 do +85°C
  • LM38-C3S-TI-N:    1250Mbps, 1310nm, Multi-mode, do 2km, od -40 do +85°C
  • AFCT-5715ALZ:    1250Mbps, 1310nm, Single-mode, do 10km, od -40 do +85°C
  • LS38-C3S-TI-N:     1250Mbps, 1310nm, Single-mode, do 10km, od -40 do +85°C
  • LS38-C3L-TI-N:     1250Mbps, 1310nm, Single-mode, do 30km, od -40 do +85°C
  • FCLF8522P2BTL: 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation, RJ45 konektor, od -40 do +85°C

  • Hitrosti 10000 (10G)
  • LM28-H3S-TI-N: 10000Mbps, 850nm, Multi-mode, 33-100 metrov, od -10 do +85°C
  • LE38-H3S-TI-N: 10000Mbps, 1310nm, Single-Mode, do 10km, od -40 do +85°C
  • LE48-H3L-TI-N: 10000Mbps, 1550nm, Single-Mode, do 40km, od -40 do +85°C
  • LS48-H3U-TI-N: 10000Mbps, 1550nm, Single-mode, do 80km, od -40 do +85°C

  Wi-Fi antene (WLAN)
  • ANT-WS-AB-RM-05-180: 2.4 GHz Single Band antena z 180cm kabla
  • ANT-WS-AB-RM-05-200: 2.4 GHz Single Band antena z 200cm kabla
  • ANT-WS-A-NF-09:           2.4-2.5 GHz Single Band antena
  • ANT-WS-A-NF-09-150:    2.4-2.5 GHz Single Band antena z 150cm kabla
  • ANT-WD-A-RF-0305:       2.4/5 GHz Dual Band antena

 

© RAGA d.o.o.