English  

Pretvorniki med UTP/STP kabli na optična vlakna

  EF24 serija 1FO
Industrijski pretvornik medija Gigabit Ethernet na 1x FO
1x 10/100/1000BaseT(X) (RJ45) na 1 x 100/1000BaseFX ali 1G SFP reža
napajanje: 9-48 VDC (vijačne sponke)
delovna temp.: od -10 do 70°C
kovinsko ohišje za montažo na DIN vodila
  • EF24-1G-1SFP:                1x 1000BaseSFP reža
  • EF24-1G-1Fm-SC-550M: 1x 1000BaseFX, Multi mode, SC konektor, do 550 metrov FO kabla
  • EF24-1G-1Fs-SC-10:        1x 1000BaseFX, Single mode, SC konektor, do 10km FO kabla

  EF24 serija 2FO
Industrijski pretvornik medija Gigabit Ethernet na 2x FO
1x 10/100/1000BaseT(X) (RJ45) na 2 x 100/1000BaseFX ali 1G SFP reža
napajanje: 9-48 VDC (vijačne sponke)
delovna temp.: od -10 do 70°C
kovinsko ohišje za montažo na DIN vodila
  • EF24-1G-1SFP:                2x 1000BaseSFP reža
  • EF24-1G-1Fm-SC-550M: 2x 1000BaseFX, Multi mode, SC konektor, do 550 metrov FO kabla
  • EF24-1G-1Fs-SC-10:        2x 1000BaseFX, Single mode, SC konektor, do 10km FO kabla

  EF23 serija
Industrijski pretvornik medija UTP/STP na FO
1x 10/100BaseT(X) (RJ45) na 1 x 100BaseFX (SC konektor)
napajanje: 6-48 VDC (vijačne sponke)
delovna temp.: od -10 do 70°C
kovinsko ohišje za montažo na DIN vodila
  • EF23-1-1Fm-SC-2:  1x 100BaseFX, Multi mode, SC konektor, do 2km FO kabla
  • EF23-1-1Fs-SC-30: 1x 100BaseFX, Single mode, SC konektor, do 30km FO kabla

 

© RAGA d.o.o.