Kombinacija serijskega strežnika in stikala

  NPort S9450I serija
kombinacija dveh naprav v enem ohišju:
- serijskega strežnika s 4 x RS-232/422/485 (DB9) in
- upravljanega Ethernet stikala s 5 x 10/100M vhodi (baker ali optika)
od -40 do +85°C, uporablja IEC 61850 MMS protokol za enostavnejši prenos informacij v SCADA sisteme, visoka odpornost na radiomagnetne motnje, podpira standard IEC 62443 Level 2 za varno delo na mreži, možnost povezave preko TurboRing ali TurboChain, podpira Modbus/DNP3.
  • NPort S9450I-WV-T: 5 x 10/100BaseT(X), 24/48 VDC
  • NPort S9450I-HV-T: 5 x 10/100BaseT(X), 88-300 VDC ali 85-264 VAC
  • NPort S9450I-2M-SC-WV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, multi-mode, SC konektor, 24/48 VDC
  • NPort S9450I-2M-SC-HV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, multi-mode, SC konektor, 88-300 VDC ali 85-264 VAC
  • NPort S9450I-2M-ST-WV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, multi-mode, ST konektor, 24/48 VDC
  • NPort S9450I-2M-ST-HV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, multi-mode, ST konektor, 88-300 VDC ali 85-264 VAC
  • NPort S9450I-2S-SC-WV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, single-mode, SC konektor, 24/48 VDC
  • NPort S9450I-2S-SC-HV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, single-mode, SC konektor, 88-300 VDC ali 85-264 VAC
  • NPort S9450I-2S-ST-WV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, single-mode, ST konektor, 24/48 VDC
  • NPort S9450I-2S-ST-HV-T: 3 x 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, single-mode, ST konektor, 88-300 VDC ali 85-264 VAC
  NPort S8458 serija
kombinacija dveh naprav v enem ohišju:
- serijskega strežnika s 4 x RS-232/422/485 (DB9) in
- Ethernet stikala s 4 x 10/100M Ethernet (RJ45) in 4 x FO priključkoma
  • NPort S8458-4S-SC-T: 4 x 100M enorodno FO vlakno s SC konektorjem, razširjeno temp. območje: -40 do +85°C
    
  NPort S8455 serija
kombinacija dveh naprav v enem ohišju:
- serijskega strežnika s 4 x RS-232/422/485 (DB9) in
- Ethernet stikala s 3 x 10/100M Ethernet (RJ45) in 2 x FO priključkoma
  • NPort S8455i-MM-SC: 2 x 100M večrodno FO vlakno s SC konektorjem
  • NPort S8455i-MM-SC-T: 2 x 100M večrodno FO vlakno s SC konektorjem, razširjeno temp. območje: -40 do +75°C
  • NPort S8455i-SS-SC: 2 x 100M enorodno FO vlakno s SC konektorjem
  • NPort S8455i-SS-SC-T: 2 x 100M enorodno FO vlakno s SC konektorjem, razširjeno temp. območje: -40 do +75°C