Power-Over-Ethernet stikala


Upravljana stikala

  EDS-G512E-8PoE-4GSFP serija
12 vhodno Gigabit Ethernet stikalo z 8 Power-over-Ethernet vhodi (IEEE 802.3af/at PoE+), do 36W na PoE+ vhod
8 x PoE+, 10/100/1000BaseT(X), 4 x prosto mesto za 100/1000BaseSFP modul
  • EDS-G512E-8PoE-4GSFP:    od -10°C do +60°C
  • EDS-G512E-8PoE-4GSFP-T: od -40°C do +75°C
  • SFP-1G serija: 1 x 1000BaseSFP vgradni moduli


  EDS-P510 serija
10 vhodno stikalo s 4 Power-over-Ethernet vhodi (IEEE 802.3af PoE), do 15,4W na PoE vhod
3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), 3 x 1000BaseT(X) ali prosto mesto za 1000BaseSFP
  • EDS-P510:    od 0°C do +60°C
  • EDS-P510-T: od -40°C do +75°C
  • SFP-1G serija: 1 x 1000BaseSFP vgradni moduli


  EDS-P510A-8PoE serija
10 vhodno stikalo z 8 Power-over-Ethernet vhodi (IEEE 802.3af/at PoE+), do 36W na PoE+ vhod
8 x PoE+, 10/100BaseT(X), 2 x 1000BaseT(X) ali prosto mesto za 1000BaseSFP
  • EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP:    od -10°C do +60°C
  • EDS-P510A-8PoE-2GTXSFP-T: od -40°C do +75°C
  • SFP-1G serija: 1 x 1000BaseSFP vgradni moduli


  EDS-P506A-4PoE serija
6 vhodno stikalo s prenosom energije preko Etherneta (Power-over-Ethernet: IEEE 802.3af/at PoE+), 30W na PoE vhod
  • EDS-P506A-4PoE: 4 x PoE+ 10/100BaseT(X), 2 x 10/100BaseT(X)
  • EDS-P506A-4PoE-MM-SC: 4 x PoE+ 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX (Multi-mode, SC konektor)
  • EDS-P506A-4PoE-MM-ST: 4 x PoE+ 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX (Multi-mode, ST konektor)
  • EDS-P506A-4PoE-SS-SC: 4 x PoE+ 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX (Single-mode, SC konektor)
  • Za vse modele obstaja tudi verzija z razširjenim temperaturnim razponom delovanja: -40°C do 75°C


  IKS-6728A-8PoE serija
Modularno stikalo za vgradnjo v 19" omaro z 8 x PoE+ (IEEE 802.3af/at), 10/100BaseT(X), 4 x 1000BaseT(X) ali prosto mesto za 1000BaseSFP, 2 x prosto mesto za fast Ethernet modul serije IM-6700A.
Skupaj možnosti do 24+4G vhodov in od tega do 24 PoE+ vhodov.
Razširjeno temperaturno območje delovanja: od -40°C do +75°C.
  • IKS-6728A-8PoE-4GTXSFP-HV-T:       napajanje: 85 - 264 VAC, izoliran
  • IKS-6728A-8PoE-4GTXSFP-HV-HV-T: redundantno napajanje: 85 - 264 VAC, izoliran
  • IKS-6728A-8PoE-4GTXSFP-48-T:       napajanje: 48 VDC (46 - 57 VDC), izoliran
  • IKS-6728A-8PoE-4GTXSFP-48-48-T: redundantno napajanje: 48 VDC (46 - 57 VDC), izoliran
  • IM-6700A serija: vgradni moduli za IKS- serije
  • SFP-1G serija:  vgradni moduli za 1000BaseSFP
  • SFP-1FE serija: vgradni moduli za IM-6700-8SFP


  ICS-G7748A / ICS-G7750A / ICS-G7752A / ICS-G7848A / ICS-G7850A / ICS-G7852A serija
Modularno Gigabit Ethernet stikalo za vgradnjo v 19" omaro
z uporabo IM-G7000A-4PoE vgradnega modula je mogoče vzpostaviti
do 48 PoE+ (IEEE 802.3af/at), 10/100/1000BaseT(X) vhodov, do 36W na PoE+ vhod
  • ICS-G7748A: Layer 2, do 48 x Gigabit Ethernet
  • ICS-G7750A: Layer 2, do 48 x Gigabit Ethernet, 2 x 10 Gigabit Ethernet
  • ICS-G7752A: Layer 2, do 48 x Gigabit Ethernet, 4 x 10 Gigabit Ethernet
  • ICS-G7848A: Layer 3, do 48 x Gigabit Ethernet
  • ICS-G7850A: Layer 3, do 48 x Gigabit Ethernet, 2 x 10 Gigabit Ethernet
  • ICS-G7852A: Layer 3, do 48 x Gigabit Ethernet, 4 x 10 Gigabit Ethernet
  • IM-G7000A serija: vgradni moduli s štirimi prostimi mesti za serije SPF-1G, SPF-1G Copper, SPF-1FE
  • SFP-10G serija: 1 x 10G SFP+ vgradni moduli



Neupravljana stikala

  EDS-P308 serija
8 vhodno stikalo s 4 x Power-over-Ethernet vhodi (IEEE 802.3af PoE)
  • EDS-P308:          4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X)
  • EDS-P308-M-SC:   3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX, multi-mode, SC konektor
  • EDS-P308-S-SC:   3 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), 1 x 100BaseFX, single-mode, SC konektor
  • EDS-P308-MM-SC: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, multi-mode, SC konektor
  • EDS-P308-SS-SC: 2 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), 2 x 100BaseFX, single-mode, SC konektor
  • Za vse modele obstaja tudi verzija z razširjenim temperaturnim razponom delovanja: -40°C do 75°C


  EDS-P206A-4PoE serija
6 vhodno stikalo s prenosom energije preko Etherneta (Power-over-Ethernet: IEEE 802.3af/at PoE+)
  • EDS-P206A-4PoE: 6 x 10/100BaseT(X)
  • EDS-P206A-4PoE-M-SC: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x Multi-mode, SC konektor
  • EDS-P206A-4PoE-M-ST: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x Multi-mode, ST konektor
  • EDS-P206A-4PoE-MM-SC: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x Multi-mode, SC konektor
  • EDS-P206A-4PoE-MM-ST: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x Multi-mode, ST konektor
  • EDS-P206A-4PoE-S-SC: 5 x 10/100BaseT(X), 1 x Single-mode, SC konektor
  • EDS-P206A-4PoE-SS-SC: 4 x 10/100BaseT(X), 2 x Single-mode, SC konektor
  • Za vse modele obstaja tudi verzija z razširjenim temperaturnim razponom delovanja: -40°C do 75°C


  EDS-G205A-4PoE serija
5 vhodno Gigabit Ethernet stikalo s 4 Power-over-Ethernet vhodi (IEEE 802.3af/at)
  • EDS-G205A-4PoE:    1 x 1000BaseT(X), 4 x PoE/PoE+, 1000BaseT(X), od 0 do +60°C
  • EDS-G205A-4PoE-T: 1 x 1000BaseT(X), 4 x PoE/PoE+, 1000BaseT(X), od -40 do +75°C
  • EDS-G205A-4PoE-1GSFP:    1 x prosto mesto za 1000BaseSFP, 4 x PoE/PoE+, 1000BaseT(X), od 0 do +60°C
  • EDS-G205A-4PoE-1GSFP-T: 1 x prosto mesto za 1000BaseSFP, 4 x PoE/PoE+, 1000BaseT(X), od -40 do +75°C
  • SFP-1G serija: 1 x 1000BaseSFP vgradni moduli



Pribor

  SPL-24
IEEE 802.3af PoE razdelilec (splitter)
Loči PoE linijo na podatkovni in napajalni izhod.

  INJ-24A
IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ priklopnik napajanja (injector)
Naprava ima dva vhoda: vhod za napajanje in vhod za običajni UTP podatkovni kabel. Oba vhoda se združita v enotni izhod PoE, skozi katerega lahko napajamo naprave z energijo in podatki.
Nanj lahko priključimo porabnike moči do 60W pri napetosti 24 ali 48 VDC

  INJ-24
IEEE 802.3af/at Gigabit PoE+ priklopnik napajanja (injector)
Naprava ima dva vhoda: vhod za napajanje in vhod za običajni UTP podatkovni kabel. Oba vhoda se združita v enotni izhod PoE, skozi katerega lahko napajamo naprave z energijo in podatki.
Nanj lahko priključimo porabnike moči do 30W pri napetosti 24 ali 48 VDC