EN50155 Ethernet industrijska stikala

za uporabo v železniškem prometu


Upravljana stikala

  TN-4516A-4GTX serija
upravljano stikalo z 12 x 10/100BaseT(X) vhodi in 4 x 10/100/1000BaseT(X) vhodi
Gigabit vhodi lahko podpirajo funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function), vsi vhodi imajo M12 konektorje

  TN-5816A / TN-5818A serija
Layer 3 upravljano stikalo z 12 x 10/100BaseT(X) vhodi in 4 x 10/100BaseT(X) vhodi s funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function), vsi vhodi imajo M12 konektorje;
TN-5818 ima še dodatno 2 x 10/100/1000BaseT(X) vhoda s funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function)

  TN-5524-8PoE serija
upravljano stikalo z 16 x 10/100BaseT(X) vhodi in 8 x Power-over-Ethernet (IEEE 802.3af), 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji

  TN-5518A serija
upravljano stikalo z 16 x 10/100BaseT(X) vhodi in 2 x 10/100/1000BaseT(X) vhodi, Gigabit vhoda lahko podpirata funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function), vsi vhodi imajo M12 konektorje

  TN-5518A-8PoE serija
upravljano stikalo z 8 x Power-over-Ethernet (IEEE 802.3at/af), 10/100BaseT(X) vhodi in 8 x 10/100BaseT(X) vhodi in 2 x 10/100/1000BaseT(X) vhodi, Gigabit vhoda lahko podpirata funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function), vsi vhodi imajo M12 konektorje

  TN-5510A serija
upravljano stikalo z 8 x 10/100BaseT(X) vhodi in 2 x 10/100/1000BaseT(X) vhodi, Gigabit vhoda lahko podpirata funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function), vsi vhodi imajo M12 konektorje

  TN-5510A-8PoE serija
upravljano stikalo z 8 x Power-over-Ethernet (IEEE 802.3at/af), 10/100BaseT(X) vhodi in 2 x 10/100/1000BaseT(X) vhodi, Gigabit vhoda lahko podpirata funkcijo "obvoz podatkov" (bypass relay function), vsi vhodi imajo M12 konektorje

  TN-5510A-2GLSX-ODC serija
Layer 2 upravljano stikalo z 8 x 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji in 2 x 1000BaseLSX, multi-mode (do 2km) z Q-ODC konektorji

  TN-5510A-8PoE-2GLSX-ODC serija
Layer 2 upravljano stikalo z 8 x Power-over-Ethernet (IEEE 802.3at/af), 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji in 2 x 1000BaseLSX, multi-mode (do 2km) z Q-ODC konektorji

  TN-5516A serija
upravljano stikalo z 16 x 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji

  TN-5516A-8PoE serija
upravljano stikalo z 8 x 10/100BaseT(X) vhodi in 8 x Power-over-Ethernet (IEEE 802.3af), 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji

  TN-5508A serija
upravljano stikalo z 8 x 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji

  TN-5508A-8PoE serija
upravljano stikalo z 8 x Power-over-Ethernet (IEEE 802.3af), 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji


Neupravljana stikala

  TN-5308 serija
neupravljano stikalo z 8 x 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji
  • TN-5308-LV:    napajanje: 8,4 do 60 VDC, od -25 do +60°C
  • TN-5308-LV-T: napajanje: 8,4 do 60 VDC, od -40 do +75°C
  • TN-5308-MV:    napajanje: 50,4 do 137,5 VDC, od -25 do +60°C
  • TN-5308-MV-T: napajanje: 50,4 do 137,5 VDC, od -40 do +75°C


  TN-5308-4PoE/TN-5308-8PoE serija
neupravljano stikalo z M12 konektorji, s 4 ali 8 Power-over-Ethernet vhodi (IEEE 802.3af)
  • TN-5308-4PoE-48:    4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), od -25 do +60°C
  • TN-5308-4PoE-48-T: 4 x 10/100BaseT(X), 4 x PoE, 10/100BaseT(X), od -40 do +75°C
  • TN-5308-8PoE-48:    8 x PoE, 10/100BaseT(X), od -25 do +60°C
  • TN-5308-8PoE-48-T: 8 x PoE, 10/100BaseT(X), od -40 do +75°C


  TN-5305 serija
neupravljano stikalo z 5 x 10/100BaseT(X) vhodi z M12 konektorji, IP67 zaščita
  • TN-5305:    od -25 do +60°C
  • TN-5305-T: od -40 do +75°C