Pretvorniki med UTP/STP kabli na optična vlakna

  IMC-21A serija
Manjši industrijski model pretvornika UTP/STP na FO - 10/100BaseT(X) na 100BaseFX; kovinsko ohišje
  • IMC-21A-M-SC: Multi mode, SC konektor, od -10°C do 60°C
  • IMC-21A-M-ST: Multi mode, ST konektor, od -10°C do 60°C
  • IMC-21A-S-SC: Single mode, SC konektor, od -10°C do 60°C